Dovolte nám poděkovat za váš čas, a že jste nás v neděli, 25.4., navštívili přímo v zahrádkách, které chceme proměnit v komunitní místo pro nás všechny, co zde bydlíme. V případě, že jste to nestihli, tak nezoufejte, zahrádky otevřeme znovu ve středu a ve čtvrtek 15 – 18.

Jsme rádi, že jsme si s vámi stihli popovídat a vstřebat vaše názory, a jak celou situaci vnímáte. Potěšila nás velká podpora v tom, že toto místo by nemělo být zastavěno bytovými domy. Dejte nám proto prosím zpětnou vazbu, co byste rádi v tomto prostoru v budoucnu viděli zde. Pomůže nám to i lépe komunikovat s úřady, pokud máme vizi, co by místní občané chtěli.

V akcích budeme pokračovat dál, a proto nás sledujte nejlépe online, protože i my pracujeme, a celou tuto aktivitu provádíme ve volném čase, proto můžeme působit tak trochu jako pankáči, co se zjeví na poslední chvíli 🙂

Nejčastěji nás potkáte v samotném parku a blízkém okolí, a brzy i v zahrádkách, ale na našich stránkách si můžete stáhnout petiční arch i vy, pokud máte tiskárnu a doma ho podepsat, a nejen doma, dejte ho i sousedům! Protože nyní ho můžete odevzdat nejen na adrese, která je na samotném archu (a ne vždy jsme doma), ale i v Kafé Pragovka a v Pony klubu u Elektry.

Kafe Pragovka naleznete v areálu bývalé Pragovky, budova E, a jde o velmi pěkné místo v industriálním stylu, kde si rozhodně dejte nějakou dobrotu, stojí to za to 😉 Otevřeno mají každý den od 10 hodin až do 22. hodiny.

Pony klub u Elektry, nebo-li Ráj poníků, může potěšit naopak vaše děti, protože mohou objevit celé naše okolí v sedle poníka. Celý objekt se nachází na křižovatce ulic Poděbradská a U Elektry a zastavit se zde můžete vždy ve středu nebo čtvrtek mezi 10. až 12. dopolední.

Na obou místech můžete odevzdat podepsaný arch (i s jedním podpisem) nebo na místě podepsat. Do budoucna připravíme další místa, držte nám palce a sledujte nás.

Úspěšná akce v Zahrádkách a nová podpisová místa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *