Na našich stránkách jsme připravili podle nás velmi užitečnou sekci, a to “jak mohu pomoci”. Tento návod vám ukáže, že nás můžete podpořit nejen podpisem a budeme vám za to vděční.

Někteří z nás zde žijí už přes deset let, někteří se přistěhovali teprve před rokem, a další se teprve přistěhují. Ale jsme stále mladá komunita. Vlastně nejsme až na výjimky ani ta komunita, ještě se pořádně neznáme, ale náš cíl je, abychom se poznali a měli zde sousedské komunitní místo, kde se budeme moci setkávat a mít vliv na to, kam naše okolí směřuje. Současné zahrádky jsou to místo a o jeho budoucnosti máme stále šanci rozhodnout.

Pokud vás toto inspiruje stejně jako nás, tak budeme rádi, když jakýmkoliv způsobem, který zmiňujeme v této nové sekci, pomůžete. Důležité je totiž psát, všem a na všechny strany 🙂 Je to pozornost a publicita, která hraje v náš prospěch, protože pokud politikům píše dost lidí, tak je to pro ně příležitost nebo hrozba a obojí se dá využít.

V roce 1999 nám byly rozdány špatné karty, kdy na základě studií jako je tato vznikl nový Územní plán pro naši oblast. Nikdo tu tehdy v podstatě nebydlel a všichni ostatní byli rádi, že se tato čtvrť změní v budoucnu k lepšímu, avšak za těch skoro 22 let se nezměnila jen tato čtvrť, ale také celý svět. Dnešní požadavky občanů jsou jiné, než tehdy, spojuje nás zájem na vývoji okolí, ve kterém žijeme. To reflektuje i připravovaný Metropolitní plán pro Prahu, ale bohužel jeho nasazení provází zpoždění, které nyní hraje v náš neprospěch.

Naším cílem je s tím něco udělat, nehledě na to, zda nás čeká úspěch nebo ne.

Podpořte nás nejen podpisem, stojí to za to

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *