Jak jsme předvídali, září je pro nás nabité událostmi.

Zrealizovali jsme s pár sousedy s rozpočtem celých 0 Kč první pořádnou párty v parku Zahrádky v rámci celorepublikové iniciativy Zažít město jinak. Pohodová a přátelská atmosféra nás motivuje pokračovat dál a hned v říjnu i v dalších zimních měsících pro vás máme další podobné akce.

Jak jsme slíbili, od soboty je aktivní venkovní bojovka v okolí parku a Rokytky, která vás v cíli navede na to, jak se zúčastnit slosování o ceny. Více info brzy na stránkách www.parkzahradky.cz.

Ve čtvrtek, tedy 23.9. 2021 jsme podali petici za záchranu zahrádek jako veřejné zeleně Magistrátu, a to s 2058 podpisy.

Děkujeme všem, kdo nás podpořili, ať už podpisem, sběrem či šířením nebo jen důvěrou.

Tento týden jsme rovněž interpelovali na zastupitelstvu Prahy 9, a to nejen za zahrádky, ale také za zlepšení situace v přístupové ulici U Elektry, která stále není upravena a regulována tak, aby to odpovídalo jejímu zatížení.

Naše úsilí zlepšit život v naší čtvrti nekončí, naopak. Uvítáme každého, kdo se rád zapojí a přidá se. Je to jízda, stojí to za to. Pokud nám chcete pomoci, ozvěte se na mail info@parkzahradky.cz.

Park Zahrádky – co se nám podařilo v září?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *