Zapojte se do ankety o budoucí podobě okolí domů I. Hlinky

Prosíme Vás o vyplnění ankety, které zabere cca 5 – 10 minut a týká se bezprostředního okolí projektu Inspirace nad Rokytkou. Touto anketou oslovujeme obyvatele projektu Inspirace nad Rokytkou a nejbližšího okolí a rádi bychom výsledek předali vedení Prahy 9. Myslíme si, že je lepší být aktivní v době tvorby návrhů ze strany radnice Pokud se rozhodne o daném území v nesouladu s našimi návrhy, tak případný nesouhlas řešit protesty…

V loňském roce se podařilo nejen dokončit a zabydlet domy v ul. I Hlinky jako (snad poslední) etapě výstavby v okolí parku Zahrádky. Radnice navíc získala díky petici a úsilí místních do své správy většinu okolních ploch, které byly určeny původně k bytové výstavbě (dle územního plánu stále jsou). Jejich stav však neodpovídá tomu, že by mělo jít o součást parku. Pojďme ovlivnit, jak bude vypadat bezprostřední okolí bytových domů I. Hlinky. 

Svůj e-mail uvádět nemusíte, pokud nemáte zájem o informace o dalším dění v parku Zahrádky. Výstupy z ankety však výhradně prezentovány anonymně.

Některé otázky umožňují více různých odpovědí.

Odkaz na anketu.