Toulky devítkou – Katedrály novověku

Náměstí OSN a Vysočany

Máte rádi Vysočanský industriál?🏭Zajímá Vás lokální historie?  Vyrazte na komentovanou procházku po katedrálách novověku. Jakub to vezme z gruntu - od dávno zaniklých továren u náměstí OSN po poslední dodnes fungující slévárnu AGMA hned naproti metru Kolbenova. Na závěr na

Dětský den u Café Park Zahrádky

Park Zahrádky

Zastavte se u bistra v parku Zahrádky a užijte si den se svými dětmi u Rokytky. K dispozici bude skákací hrad. Další program ještě není potvrzen.

Dětský den v parku Zahrádky (MČ Praha 9)

Park Zahrádky

Oblíbený dětský den pod taktovkou MČ Praha 9. I letos se můžete těšit na bohatý program pro děti, občerstvení nejen z Café Park Zahrádky a příjemnou atmosféru.

Psí den u Rokytky – benefiční sousedské setkání

Loučka za Rokytkou

Místní děti zvou všechny sousedy i návštěvníky Rokytky na setkání psích kamarádů na loučce za Rokytkou. Program se může měnit. Akci podpořila Nadace Via v rámci programu Dobrodruzi. Získané prostředky pro psí útulek budou nadací zdvojnásobeny. Přispět můžete i pokud

Zažít Zahrádky jinak 2024

Park Zahrádky

Oblíbené sousedské slavnosti nemůžeme ani letos vynechat. Hledáme místní sousedy i organizace, které by se do příprav a organizace dne rádi zapojili. Užijme si společně svůj den. Pořádá místní spolek Rokytka žije pod patronátem www.auto-mat.cz a pořadatelů akce www.zazitmestojinak.cz.